1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shes bitcoin me vlere 2500 Euro 1% Fee

Tema tek 'Bitcoin' e hapur nga Fama Ime, 18 Qershor 2019.

 1. Fama Ime

  Fama Ime Anëtar

  Postimet:
  6
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  16
  Pershendetje, dua te shes bitcoins me vlere 2500 Euro per sot me 1% Fee, te inteesuarit te me kontaktojne
  Pagesa cash.
   
 2. Elion1

  Elion1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  244
  Pëlqimet:
  40
  Pikë nga trofetë:
  38
  https://t.me/ACTGsignals
  Ky kanal sherbene per Analiza Teknike, Informata & Shpjegime rreth tregetimit te Kriptovalutave!

  https://t.me/cryptopazari
  Ky grup sherben per Shit-Blerje te Kriptove dhe paisjeve per Mining.

  https://t.me/AlbCTG
  Albanian Crypto Trading Group - Ky grup sherben per diskutime, shpjegime, edukim dhe analiza ne grafike rreth Trading, dhe ne pergjithesi rreth levizjeve te BTC'se dhe kriptomonedhave tjera.

  https://t.me/actgmining
  Ky grup sherben per te mbledhe nje komunitet per fushen e Mining'ut me qellim te shkembimit te informacioneve, keshillave dhe ideve se si te behet me shume pune ne fushen Mining'ut te Kriptomonedhave.
   
 3. (Coder);

  (Coder); Anëtar Aktiv

  Postimet:
  144
  Pëlqimet:
  11
  Pikë nga trofetë:
  18
  Nese ende ke bitcoin per shitje me shkruaj.
   

Shpërndaje faqen

Loading...