1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Shes aparat canon 1100d

Tema tek 'Kartela Grafike // Monitorë // Skenerë // Printerë' e hapur nga Meet, 3 Maj 2018.

 1. Meet

  Meet Anëtar Aktiv

  Postimet:
  193
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  18
  Shes aparat canon 1100d nuk osht i perdorun shum punon shum mir vetem se objektivi ka pak problem punoj vetem manual jo automatik.. Qmimi 200euro
   

Shpërndaje faqen

Loading...