1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shes Adsense me 267,79€ , Cmimi i arsyshem !

Tema tek 'Depo' e hapur nga eduard19, 3 Nëntor 2017.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. eduard19

  eduard19 Anëtar

  Postimet:
  4
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  kontakt /
   
  Last edited by a moderator: 5 Nëntor 2017
 2. Bubi

  Bubi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  124
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  28
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...