1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shes Shes Adsense account te vjeter 2013

Tema tek 'Shitje' e hapur nga reflect1, 29 Maj 2023.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. reflect1

  reflect1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  339
  Pëlqimet:
  84
  Pikë nga trofetë:
  38
  Çmimi:

  1450
  Pershendetje,
  Shes Google Adsense account te vjeter 2013 urgjent.
  Me 30+ pagesa.

  Per me shume shkruani ne privat.
   
  DailyTeCh pëlqen postimin.
 2. reflect1

  reflect1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  339
  Pëlqimet:
  84
  Pikë nga trofetë:
  38
  Adsensen me duhet me shit urgjent, per kete arsyje pres edhe oferta te juaja ne dm.
   
 3. beyourself

  beyourself Anëtar Aktiv

  Postimet:
  238
  Pëlqimet:
  58
  Pikë nga trofetë:
  28
  Cfare vlere ka google adsense account pa nje website te lidhur?
  Sepse dhe un kam nje te tille te 2014, por pa nje website te lidhur ska vlere sipas mendimit tim.
   
  DailyTeCh pëlqen postimin.
 4. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,367
  Pëlqimet:
  1,058
  Pikë nga trofetë:
  193
  qa ka lidhje se eshte i vjeter apo i ri ? Google AdSense eshte pa pagese me u hap si kuptoj fare kto tema koti dhe ajo qe me ben te qaj eshte qmimi 1450€ :sweatsmile:
   
  DailyTeCh dhe KastriotKoti pëlqejnë postimin.
 5. KastriotKoti

  KastriotKoti Anëtar i Njohur

  Postimet:
  670
  Pëlqimet:
  134
  Pikë nga trofetë:
  73
  Per bes as un si kuptoj kto qmime, ads e vjeter dallon puna qe nuk marin limit ne reklama tash per tash e ads t'reja po veq per qita po lypen ads e vjeter.
   
 6. reflect1

  reflect1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  339
  Pëlqimet:
  84
  Pikë nga trofetë:
  38
  Kush po t'thot qe nuk ka website te lidhur?
   
 7. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,078
  Pëlqimet:
  301
  Pikë nga trofetë:
  153
  Nuk ka asnje vlere, eshte thjesht nje google account.
   
 8. aksham

  aksham Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,002
  Pëlqimet:
  52
  Pikë nga trofetë:
  68
  Ju qe thoni osht free me qel po edhe Revolut, n26 osht free me qel po kush ka account un ja paguj ka 200 euro per cop
   
  Poshnjari pëlqen postimin.
 9. clusterphys

  clusterphys Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,059
  Pëlqimet:
  350
  Pikë nga trofetë:
  138
  1450? Po te ishte 2000 ta merrja une
   
  DailyTeCh pëlqen postimin.
 10. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,367
  Pëlqimet:
  1,058
  Pikë nga trofetë:
  193
  Nuk eshte e vertet un e kam qe nga 2011 dhe me eshte shfaq Limited disa here per 10 dite max. Ato qe fliten per AdSense jan asgje tjeter veqse Mite dhe Përralla.

  Të lutem na trego pse duhet qe dikush ta blen nje account ne adsense 1450€ kur mund ta hapesh pa lek nje te tille ? Duhet te tregohesh korrekt ne ate qe po shet.
   
 11. KastriotKoti

  KastriotKoti Anëtar i Njohur

  Postimet:
  670
  Pëlqimet:
  134
  Pikë nga trofetë:
  73
  Nuk eshte perall vllaqko, nese te ti e qet limited ta garantoj qe te un jo dhe te gjith trafikun e kam nga fb dhe asnjehere nga 2 ads qe kam nje Germany dhe nje Albania nga viti 2014 nuk kam mar ndonje limit, ndersa me ads te re po ndoshta osht problemi te domain nese e ke domain te ri e adsin e vjeter prap merr limit amo un i kam me ato website qe i kam aprovu ende dhe skam mar ndonje limit.
   
  Poshnjari dhe DailyTeCh pëlqejnë postimin.
 12. Alkeo

  Alkeo Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,158
  Pëlqimet:
  511
  Pikë nga trofetë:
  193
  pse cfar ka te veshtir me hap accounte ne kto?
   
 13. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,078
  Pëlqimet:
  301
  Pikë nga trofetë:
  153
  Domain i jot nuk merr limit sepse ke trafik edhe organig sa do pak ke vizita edhe nga google.
   
 14. VerifiedUsers Overlay
  Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  3,337
  Pëlqimet:
  1,213
  Pikë nga trofetë:
  343
  Tema mbyllet. Personi e shet. Nëse ju intereson kontaktoni në mesazh privat.
  Personi e shet me gjithë domain.
  P.s. vetëm per domain mund dhe databases mund të kushtoi (kërkojë) mijra euro, është e drejta e tij.
   
  tonkeri, profesori dhe DailyTeCh pëlqejnë postimin.
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...