1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shes AdSense Account Fully Approved (ALL Countries)

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga BaBa Gaming, 19 Gusht 2015.

 1. BaBa Gaming

  BaBa Gaming Anëtar Aktiv

  Postimet:
  146
  Pëlqimet:
  13
  Pikë nga trofetë:
  28
  Tung djem ,
  pe shof qe shum kan interesim te madh me pas adsense account , po ashtu e pash dhe njanin qe shitke adsense ka 65 euro tash emri spom kujtohet qysh e pat, sjom une kunder atina po adsense accoutn me trick e qeli per njo 3-4 dit e boj krejt fully approved
  Kshtu qe kush don me blejt adsense account kushton : 25 euro (gjitha shtetet)
  te sigurume ekini adsense dhe nese doni e testojna nese ka blerje :)
  Kush osht i interesum ne PM
   
 2. Omerr

  Omerr Anëtar i Njohur

  Postimet:
  677
  Pëlqimet:
  286
  Pikë nga trofetë:
  108
  Ti dmth fjalen e ki per mu edhe un perpara kam shit adsense ka 30 euro po tash mushteri pafund nga Franca Gjermania edhe Srbia dhe Maqedoni ka pak arsyeja e cmimit qe e kam shit oshte qe sa me shum mushteri aq mashum e riti ktyve prej kosov shqipri maqedoni dhe serbi ka 65 euro a Gjermani Franc edhe shtetet tjera +100 euro prandaj nese don me shit adsense mos permend emrat e tjerve prej inatit !
  Prandaj kush don me blee Google Adsense acount kontako nPM per meshum info pagesa meshpesh eshte ber western union dhe paypal !
   
 3. BaBa Gaming

  BaBa Gaming Anëtar Aktiv

  Postimet:
  146
  Pëlqimet:
  13
  Pikë nga trofetë:
  28
  jo vlla nashta se paske lexu mir temen , une skom kurgja kundra teje po edhe une i kom shit 6 adsense po ka 25$ skom kshyr ksuh tek kah osht po nejse ska gajle :)
   
 4. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,807
  Pëlqimet:
  228
  Pikë nga trofetë:
  83
  Sikur te vlente edhe tash
   
  ALLES BABAAA pëlqen postimin.
 5. ALLES BABAAA

  ALLES BABAAA Anëtar Fillestar

  Postimet:
  56
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  33
  25 $ hhahaha
   
  DailyTeCh pëlqen postimin.
 6. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,042
  Pëlqimet:
  258
  Pikë nga trofetë:
  163
  haha 5 years ago tash edhe ni zerro lirisht shtoja
   
  DailyTeCh pëlqen postimin.
 7. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,807
  Pëlqimet:
  228
  Pikë nga trofetë:
  83
  A ka dikush qe ja din rendin me aprovu domain , apo mos keni dikush per shit ads aproved mkd
   
 8. profesori

  profesori Anëtar Aktiv

  Postimet:
  322
  Pëlqimet:
  50
  Pikë nga trofetë:
  28
  Sa pagun vllaqko me ta kriju ni adsense Macedonia me adress tenden
   
 9. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,807
  Pëlqimet:
  228
  Pikë nga trofetë:
  83
  Nuk di vlla cte them, un kam adsens te verifikuar me PIN vetem me duhet domain te ma aprovosh
   

Shpërndaje faqen

Loading...