1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shes account Tiktok 519,500 followers

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga tin01, 1 Janar 2023.

Tags:
 1. tin01

  tin01 Anëtar

  Postimet:
  26
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Shes account Tiktok 519,500 followers , te gjithe followers jan real per me shum me kontaktoni
  Qmimi esht 5000 Euro
   
 2. Flori.007

  Flori.007 Anëtar

  Postimet:
  37
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  8
  Ca aktiviteti ka ? Edhe per ca temash eshte tik tok ? Follow cfare jan ? Sa % M F jep me shume ststistika
   
 3. tin01

  tin01 Anëtar

  Postimet:
  26
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Kohen e fundit aktiviteti ka ra per shkak qe nuk kam koh me postu video per momentin shkon 100k-300k shikime ne jave , ka te bej me video te filmave te ndryshem , jane 69% meshkuj dhe 31 % femra , 45% jan te moshes 18-24
   
 4. Flori.007

  Flori.007 Anëtar

  Postimet:
  37
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  8
  Audienca eshte shqiptate apo jo ?
   

Shpërndaje faqen

Loading...