1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shes 2 Fanpage shqip

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga KastriotKoti, 7 Tetor 2018.

 1. KastriotKoti

  KastriotKoti Anëtar i Njohur

  Postimet:
  562
  Pëlqimet:
  94
  Pikë nga trofetë:
  58
  Shes 2 fanpage shqip njo 37k tjetra 34k faqet i kom qe 2 muaj i kom ble.
  Te dyja 150€ Pagesa Btc
  Te interesuarit tme kontaktojn pm

  Foto:
  https://imgur.com/gallery/AkV5ypd
   
 2. Aleksi95

  Aleksi95 Anëtar

  Postimet:
  28
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  3
  Ma dergo linkun
   

Shpërndaje faqen

Loading...