1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shes Shes 0.30 BTC me çmimin aktual

Tema tek 'Shitje' e hapur nga Astritii, 16 Janar 2018.

 1. Astritii

  Astritii Anëtar Aktiv

  Postimet:
  165
  Pëlqimet:
  35
  Pikë nga trofetë:
  28
  Shes 0.30 BTC me çmimin aktual.
  Te interesuarit mund te takohemi ne Prishtine.
   
 2. VerifiedUsers Overlay
  DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,453
  Pëlqimet:
  1,081
  Pikë nga trofetë:
  358
  Pershendetje,
  Nuk dua te nderhy dhe mos ma merr per keq, por nese nuk i ke te nexojshme ti marresh ato lek cash atehere mos i shit, sepse kjo periudhe eshte shume e keqe per te shitur. Asnjehere nuk rekomandojet te shitet kur ka renie...
  Thjesht mendimi im, ti je i lire te vendosesh vet.
   
  boom3rang, ahmet123, Alkeo dhe 1 anëtarë tjetër pëlqejnë postimin.
 3. psychooo

  psychooo Anëtar

  Postimet:
  8
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  vlla npm
   
 4. beharluu

  beharluu Anëtar i Njohur

  Postimet:
  652
  Pëlqimet:
  196
  Pikë nga trofetë:
  88
  Leje more njerin let shet :) :)
  Nese i ke akoma pm
   
 5. VerifiedUsers Overlay
  DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,453
  Pëlqimet:
  1,081
  Pikë nga trofetë:
  358
  Hahaha sepse do ti blesh vet :p
   
 6. VerifiedUsers Overlay
  boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,481
  Pëlqimet:
  2,073
  Pikë nga trofetë:
  448
  Sugjerim i mire, por nese te gjith do te benin hold ne situata te tilla, atehere gjithmon marketi do te ishte ne rritje dhe stabil, nuk do te kishte buk as per kta milionerat qe jan futur ne loje.

  Panic sell, gjithmon eshte mire per ato peshqit e mdhaj, sepse keta te voglit gjithmon kur ka ndonje dridhje te marketit i qesin valutat per ti shit, ndersa keta te tjeret meqe kan para i blejn shum lire...
   
  DarKr0x pëlqen postimin.
 7. rockstar

  rockstar Anëtar Aktiv

  Postimet:
  340
  Pëlqimet:
  59
  Pikë nga trofetë:
  28
  Vlla nese i ki ende me shkruaj ne pm.

  Respekt
   

Shpërndaje faqen

Loading...