1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Share Videot e youtubes

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga newTime, 24 Korrik 2020.

 1. newTime

  newTime Anëtar

  Postimet:
  5
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  pershendetje, a ka ndonje faqe ku mund ti shperndajme videot nga youtube?
   
 2. miraxh

  miraxh Anëtar Aktiv

  Postimet:
  468
  Pëlqimet:
  80
  Pikë nga trofetë:
  28
  cfare videosh ben?
   
 3. newTime

  newTime Anëtar

  Postimet:
  5
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Video fetare
   
 4. miraxh

  miraxh Anëtar Aktiv

  Postimet:
  468
  Pëlqimet:
  80
  Pikë nga trofetë:
  28
  shkruaj ne facebook: "Feja e vertet" ose "Feja islame" dhe shiko disa grupe aty qe t shperndash linkun
   
  newTime pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...