1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Problem i Zgjidhur share ne facebook

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga james, 7 Janar 2019.

 1. james

  james Anëtar Aktiv

  Postimet:
  244
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  43
  a din ndokush ndonje menyr me bo share ne fb dhe mos me te blloku fb ju lutem nese dikush din te me kontaktoj sepse me nevojitet shum
   
 2. Best Answer:
  Post #15 by M.L, 11 Janar 2019 në ora 01:19
 3. james

  james Anëtar Aktiv

  Postimet:
  244
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  43
  a ka dikush ndonje pergjigje se jam shum nzor per ket
   
 4. Elira

  Elira Anëtar Aktiv

  Postimet:
  253
  Pëlqimet:
  36
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pse meta blloku? qka po bon share ti qe po ta bllokojne
   
 5. james

  james Anëtar Aktiv

  Postimet:
  244
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  43
  vetem video naper grupe shperndaj ose foto pak me shprenda ma ndalojn me shpernda per 1 jav e nese vazhdoj po ma mbyllin krejt
   
 6. FitimKurteshi

  FitimKurteshi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,167
  Pëlqimet:
  162
  Pikë nga trofetë:
  183
  Kur te bon upload n'fanpage qat video leje 5 minuta ose 10 e tani bone share amo t'njejten video n'plot grupe mos e bo share se ta bllokojn....
   
 7. james

  james Anëtar Aktiv

  Postimet:
  244
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  43
  kome provu qita po kaniher veq grupa qe po shtoj nfb po mi mshelin plus fb jon tvjeter
   
 8. Elira

  Elira Anëtar Aktiv

  Postimet:
  253
  Pëlqimet:
  36
  Pikë nga trofetë:
  38
  Ta bojn report me siguri. Nuk e di zgjidhjen e ksaj
   
 9. james

  james Anëtar Aktiv

  Postimet:
  244
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  43
  A din ndonje menyr me punu se kam shum nevoj nese din a mundeni mem ndihmu
   
 10. M.L

  M.L Anëtar i Njohur

  Postimet:
  672
  Pëlqimet:
  83
  Pikë nga trofetë:
  58
  Mos bej share neper cdo grup per arsye se ta bojn report anetaret, me ta bo report administratoret cdo her qe bojsh share te lyp indentifikim shperndaje vetem neper grupe tend, shperndaje sa her qe don nuk prish pun, por ne grup tendin
  po ashtu mundesh edhe naper profila te tjer me shpernda, beji tag facebookat tjer qe i ke edhe me shume njerz munden me arrit me pa
  suksese
   
 11. james

  james Anëtar Aktiv

  Postimet:
  244
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  43
  faleminderit per kshillat inshalla funksionin se kam shum nevoj
   
 12. M.L

  M.L Anëtar i Njohur

  Postimet:
  672
  Pëlqimet:
  83
  Pikë nga trofetë:
  58
  Funksionon pa problem, vetem neper grupen tend dhe me 2 shkurt llogarit qe jan te vjetra do tkerkojn identifcation te facebookut, pra duhet me ja dergu nje ID Government qe me kthy, keshtu qe duhet me qene llogaria me emer te nje GOVERNMENT ID
   
 13. james

  james Anëtar Aktiv

  Postimet:
  244
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  43
  si me 2 shkurt
   
 14. M.L

  M.L Anëtar i Njohur

  Postimet:
  672
  Pëlqimet:
  83
  Pikë nga trofetë:
  58
  ne shkurt te keti viti, shkurt 2019 te gjitha llogarite e vjetra do tlypin verification with ID GOVERNMENT
   
 15. james

  james Anëtar Aktiv

  Postimet:
  244
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  43
  dmth gjith fb qe i kemi tvjeter do mbyllen nese skemi id hala ma vshtir po e bojkan a mundemi me fb tri me punu ??
   
 16. M.L

  M.L Anëtar i Njohur

  Postimet:
  672
  Pëlqimet:
  83
  Pikë nga trofetë:
  58
  Best Answer
  mundesh po nese ju e krijoni nje llogari te re mbrenda 2 dite te kerkon prap ID keshtu qe un po tjap nje keshille
  vendose ne ate facebook emrin tend personal ose te ndonje kujt tjeter me ID dhe kur tvjen koha e konfirmon me leht.
  Jo vetem fbt e vjeter po ne cdo llogari qe dyshohet
   
 17. james

  james Anëtar Aktiv

  Postimet:
  244
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  43
  Faleminderit shoku
   
 18. Elira

  Elira Anëtar Aktiv

  Postimet:
  253
  Pëlqimet:
  36
  Pikë nga trofetë:
  38
  Jo ishalla hahaha
   

Shpërndaje faqen

Loading...