1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Shahu loj e koduar n C# [tutorial + files]

Tema tek 'Programim' e hapur nga aRdiiaN, 11 Shtator 2017.

 1. aRdiiaN

  aRdiiaN Anëtar

  Postimet:
  27
  Pëlqimet:
  43
  Pikë nga trofetë:
  13
  Universal pëlqen postimin.
 2. Trim2017

  Trim2017 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  67
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  8
  Loj mat sakt nuk shpik njerzima mo .
   
  urankajtazi, -em- dhe KALI-ALB pëlqejnë postimin.
 3. -em-

  -em- Anëtar i Njohur

  Postimet:
  600
  Pëlqimet:
  209
  Pikë nga trofetë:
  73
  Shume e drejte!
   
 4. KALI-ALB

  KALI-ALB Anëtar i Njohur

  Postimet:
  709
  Pëlqimet:
  157
  Pikë nga trofetë:
  73
  NUK do te ishte keq tu hapte nje faqe qe te shpendeheshin mesime ne pdf apo me vone me u bo autor te verte dhe me i nxjerre ne shitje ata libra.
   
  LorentK pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...