1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ofertë Shadow Defender

Tema tek 'Oferta dhe vende të lira pune' e hapur nga ﴾.﴿, 26 Gusht 2015.

 1. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,945
  Pëlqimet:
  1,359
  Pikë nga trofetë:
  243
  [​IMG]


  Cfare eshte Shadow Defender?
  Shadow Defender eshte nje program mjaft efikas per kompjuterin tuaj qe te qendroi sa me i sigurt dhe jo i infektuar nga virus dhe malware te ndryshem, po ashtu iu mban te sigurt gjate shfletimit online ne internet, mbron te dhenat tuaja personale qe gjinden ne ate sistem kompjuterik.  Free Shadow Defender (100% discount) Falas

  TERMS AND CONDITIONS Kushtet dhe rregullat e perdorimit
  • This is a 1-computer lifetime license, for noncommercial use
   Per cdo 1 kompjuter perdoret 1 licence afatgjate, per perdorime jo-komerciale
  • No free updates; if you update the program, it may turn into a trial
   Nuk guxoni ta beni update sepse mundet me humb kjo licenc
  • No free tech support
   Nuk keni kycje ne sherbime tek supporti per ndonje problem
  • Must be downloaded and installed before this offer is over -- you cannot install / reinstall later, such as if your computer crashes
   Duhet ta beni download dhe ta instaloni perpara se kjo ofert te mbaroj, (nuk mundeni me e instalu e me e ri-instalu prap, nese keni ndonje problem me kompjuterin.
  • May not be resold
   Nuk mund te ri-shitet
  Code:
  http://www.giveawayoftheday.com/shadow-defender/
  
  P.S Perkthyer ne Gjuhen Shqipe nga @sg1
   
  Last edited: 28 Dhjetor 2015
  Slumerican dhe Koraab pëlqejnë postimin.
 2. RilindFetahu

  RilindFetahu Anëtar Aktiv

  Postimet:
  235
  Pëlqimet:
  11
  Pikë nga trofetë:
  18
  @﴾.﴿ na trego shqip per qka sherben se pak a shum pe dim por nese ban me na treguu
   
 3. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,945
  Pëlqimet:
  1,359
  Pikë nga trofetë:
  243
  te na falesh por po se ke kuptuar (anglishten) se per cfare eshte , atehere me mire pos ta perdoresh kete program
  rsp
   
 4. RilindFetahu

  RilindFetahu Anëtar Aktiv

  Postimet:
  235
  Pëlqimet:
  11
  Pikë nga trofetë:
  18
  @﴾.﴿

  Ky forum eshte shqip nuk eshte anglisht kshtu qe ta kisha preferu me sqaru shqip , se paku nje rresht shqip pra duhet me spjegu edhe shqip edhe per antart tjer se une tash hina te faqja zyrtare dhe e shikova per qka eshte, po ma mir ta kishe sqaru ti kty , se edhe une mund te postoj diqka edhe krejt anglisht mos me dit per qka bahet fjal veq linkun per shkarkim me qit edhe kurgju tjeter.
   
 5. sp0nTeX

  sp0nTeX Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,516
  Pëlqimet:
  390
  Pikë nga trofetë:
  138
  un per vehte e kuptoj anglishten mirpo do te ishte mir te ishte i perkthyer ne shqip ata pak rreshta qe ke shkruar ti pasiqe kshtu eshte edhe me rregullore
   
 6. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,945
  Pëlqimet:
  1,359
  Pikë nga trofetë:
  243
  keni te drejte persa i perket informacionit mbi programin ne shqip
  por nuk di ta perkthej & qe mos ta perktheja me google & kuptimi te dale tjeter per tjeter mendova te postoj faqen official

  nqs dikush mundet ta perkthej sakte atehere te ndihmoje
   
 7. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,945
  Pëlqimet:
  1,359
  Pikë nga trofetë:
  243
  promo e re , 18 ore deri ne mbyllje
   
 8. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,945
  Pëlqimet:
  1,359
  Pikë nga trofetë:
  243
  Version is v1.4.0.680
  Code:
  https://sharewareonsale.com/s/shadow-defender-sale
  
  
   

Shpërndaje faqen

Loading...