1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Server

Tema tek 'Gaming Servers' e hapur nga JaVEr, 21 Janar 2014.

 1. JaVEr

  JaVEr Anëtar

  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Kush me tregon si ta hapi nje server?
   
 2. Albi Bytyqi

  Albi Bytyqi Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,082
  Pëlqimet:
  127
  Pikë nga trofetë:
  133
  Bleje nje VPS ose FTP massne e ki shum leht.
   

Shpërndaje faqen

Loading...