1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Seriale Shqip TV - Kërkon Përkthyes

Tema tek 'Diskutime tjera' e hapur nga Seriale Shqip TV, 5 Tetor 2019.

 1. Seriale Shqip TV

  Seriale Shqip TV Anëtar

  Postimet:
  7
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  11
  NJOFTIM: Kërkojm përkthyes (me pagesë)

  Kushtet qe duhen të plotësohen:

  ✔️ 1.Njohuri rreth perkthimit në gjuhen Turke > Shqip
  ✔️ 2.Eksperienc pune (sadopak)
  ✔️ 3.Të posedoni mjetet tuaja

  Për më shum të na shkruajn të interesuarit në "Inbox [PM]" ,

  Ju faleminderit për mirkuptimin.
   
 2. clusterphys

  clusterphys Anëtar i Njohur

  Postimet:
  733
  Pëlqimet:
  210
  Pikë nga trofetë:
  73
  sikur e kishit per me shit njeher faqen ju, apo i rate pishman
   
  immortal.boy dhe Seriale Shqip TV pëlqejnë postimin.
 3. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  686
  Pëlqimet:
  412
  Pikë nga trofetë:
  143
  I thojshim mos e shit hej se fiton :D
   
  Seriale Shqip TV pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...