1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Serbi që flet shqip aq mirë sa nuk mund ta dalloni që nuk është Shqiptarë!

Tema tek 'Video Interesante' e hapur nga MEkaNIku, 1 Mars 2018.

 1. MEkaNIku

  MEkaNIku Anëtar Aktiv

  Postimet:
  121
  Pëlqimet:
  38
  Pikë nga trofetë:
  38
   
  Last edited: 1 Mars 2018
  Mejdi pëlqen postimin.
 2. boni

  boni Anëtar Aktiv

  Postimet:
  129
  Pëlqimet:
  11
  Pikë nga trofetë:
  18
  O njishi i lumt ktij qe ka msu shqip se nuk asht dicka e ndalume me studiu gjuhen shqipe, por ti a ja ke ba pytje vedit ndojher a e kupton shqipen 100% ? ne insert thot qe ka lind ne sarajev dhe asht largu ne Beograd prej luftet , kjo se ban at serb? tung
   
 3. MEkaNIku

  MEkaNIku Anëtar Aktiv

  Postimet:
  121
  Pëlqimet:
  38
  Pikë nga trofetë:
  38
  un po kuptoj shqip mire po ty nuk po te kuptoj
   
 4. Mejdi

  Mejdi Anëtar Fillestar

  Postimet:
  90
  Pëlqimet:
  34
  Pikë nga trofetë:
  18
  O mik, ky eshte serb qe ka ik nga lufta nga Sarajeva ... ne Sarajeve nuk ka e as nuk ka pasur vetem boshnjak, por edhe serb
   
 5. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,582
  Pëlqimet:
  175
  Pikë nga trofetë:
  83
  Bash me vije inat qe flet me mir se un.
   
 6. Toli28

  Toli28 Anëtar

  Postimet:
  4
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Nuk esht per me qudit
  Bile me ba me nejt me njerz ma te moshum tkallxojn histori te ndryshme se si serbet qe kan jetu ne kosov prezantoheshin si Shqiptar ne Shqiperi kan ba mashtrime te ndryshme
   

Shpërndaje faqen

Loading...