1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

SEO - probleme me riemertimin e titullit të webit në Google

Tema tek 'Programim' e hapur nga selim canar, 9 Prill 2019.

Tags:
 1. selim canar

  selim canar Anëtar

  Postimet:
  31
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  8
  Përshëndetje të gjithëve.une jam Web developer dhe kam hasur Disa peobleme këto kohë ...me para nuk i kisha hasur a mundet të të ndihmoni?!

  https://prnt.sc/n9lwqr

  Nga forum Alb Trento në

  Forum Alb Trentino

  Ndryshimet në seo ja kam bërë po nuk ka rezultat .sa kohë mund të zgjasin ndryshimet në Google?!!
   
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,076
  Pëlqimet:
  291
  Pikë nga trofetë:
  113
  Per
  këto ndryshime mund te zgjase deri ne 6 muaj.
   
 3. DoXX_

  DoXX_ Anëtar

  Postimet:
  9
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  3
  Me duket se ne Google Search Console mund te besh recrawl, ja vlen ta provosh
   
 4. selim canar

  selim canar Anëtar

  Postimet:
  31
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  8
  Ka ndryshuar google dhe nuk mund t'i vesh recraw ,faleminderit u zgjidh
   
 5. JetmirKs

  JetmirKs Anëtar Fillestar

  Postimet:
  52
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  8
  Google ka ndryshuar rrenjesisht nuk eshte duke funksjonuar mir ..

  Une kam faqe qe eshte e renditur shum mir ne Alexa , ndersa nje faqe tjeter vetem sa eshte e hapur dhe eshte e fundit ne bot ne Alexa , Google e rendit te paren ate qe eshte hapur tani dhe nuk eshte askund ne renditje ne Alexa ,, ndersa une e kam qe disa vite dhe e len te fundit ..

  Nuk e di qka eshte duke ndodhur ..
   
 6. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,076
  Pëlqimet:
  291
  Pikë nga trofetë:
  113
  Alexa per mendimin tim eshte 0, te pakten per faqet shqiptare. Ketu google qe vendose script ne faqe gabon jo me alexa qe as trafik nuk te jep as script nuk ka ne faqe.
   
 7. selim canar

  selim canar Anëtar

  Postimet:
  31
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  8
  Eshte e vertete
   

Shpërndaje faqen

Loading...