1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje SEO PER YOUTOUBE

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Aleks.007, 28 Tetor 2019.

Tags:
 1. Aleks.007

  Aleks.007 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  68
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pershendetje te gjitheve
  Kush me ndihmon per ne youtoube
  Te kem sa me shume sukses
  Ku duhet te studioj per seo apo ka ndonje qe e ofron kete gje me pagese. Faleminderit
   
 2. lojrafati

  lojrafati Anëtar Aktiv

  Postimet:
  154
  Pëlqimet:
  29
  Pikë nga trofetë:
  38
  SEO nuk ka nevoje te paguash asnje lek mgjth qe te punosh me seriozisht ndonjehere duhet te paguash dhe do punosh sepse ke paguar

  Provo kete
   
 3. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  654
  Pëlqimet:
  231
  Pikë nga trofetë:
  73
  Ai po thot seo ne youtube ndersa kjo qe ke cuar ti esht ne WordPress
   
 4. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,223
  Pëlqimet:
  741
  Pikë nga trofetë:
  343
  Epo mirë mo seo per seo eshte
   
 5. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  654
  Pëlqimet:
  231
  Pikë nga trofetë:
  73
  Epo meqe do paguaje 20euro pse mos te marri ate qe do :p
   
 6. lojrafati

  lojrafati Anëtar Aktiv

  Postimet:
  154
  Pëlqimet:
  29
  Pikë nga trofetë:
  38
  SEO eshte term global, pastaj vijne detajet e aplikueshme. Po mesove basics, te tjerat jane me te thjeshta. Eshte si te mesosh te gatuash guzhine turke pa gatuar asnjehere ose pa mesuar kushtet baze te gatimit.
  Ja te provoje dhe kete falas
   
 7. p3n7357

  p3n7357 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  431
  Pëlqimet:
  107
  Pikë nga trofetë:
  53
  Do seo per YouTube
  Kerko ne YouTube per seo per YouTube
   
  lojrafati pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...