1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Search console Gjirafa

Tema tek 'SEO dhe Zhvillim trafiku' e hapur nga Wukel, 14 Prill 2020.

 1. Wukel

  Wukel Anëtar Fillestar

  Postimet:
  86
  Pëlqimet:
  26
  Pikë nga trofetë:
  33
  Pershendetje , doja te dija a mund ti bejme submit sites per indeksim nga gjirafa ?
   
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,813
  Pëlqimet:
  1,001
  Pikë nga trofetë:
  343
  Dikur ka qenë por tani nuk e di. Mendoj se i merr auto scripti i tyre.
   
  Wukel pëlqen postimin.
 3. tupac.al

  tupac.al Anëtar Aktiv

  Postimet:
  335
  Pëlqimet:
  342
  Pikë nga trofetë:
  73
  Mos u merr me te se nuk sepse nuk te sjell trafik. (Plus qe i merr vete ne auto bazuar nga trendi keywords qe nxjerr google).
  Me mire fokusohu ne Yandex / Baidu / Bing.

  PS: pershendetje nga Gjirafa hahaha.
  [​IMG]
   
  Pitkini, wolf_mc12, Wukel dhe 1 anëtarë tjetër pëlqejnë postimin.
 4. Pitkini

  Pitkini Anëtar Fillestar

  Postimet:
  52
  Pëlqimet:
  31
  Pikë nga trofetë:
  18
  [​IMG]
  Nuk mund t'i rezistoja.
   
 5. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,498
  Pëlqimet:
  2,087
  Pikë nga trofetë:
  448
  Nese.e.kerkon.me.pike.dalin.mat.forta.
   
 6. tupac.al

  tupac.al Anëtar Aktiv

  Postimet:
  335
  Pëlqimet:
  342
  Pikë nga trofetë:
  73
  Kam frik me pika se mos mdel nai gjo tjeter hahaha
   
  boom3rang pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...