1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

sd card nuk po formatizohet

Tema tek 'Procesorë // Pllakëza amë // Memorie //Disks' e hapur nga Rafet Maxhuni, 2 Shkurt 2019.

 1. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar Aktiv

  Postimet:
  376
  Pëlqimet:
  26
  Pikë nga trofetë:
  28
  Cfar mundetme pas nje sd card eshte plot e mushur si po e formatizoj po kthehet apet volumi qysh eshte po formatizohet apet po i kthehet mbushja qysh eshte plot a ka naj program qe e formatizon me writte protected
   
 2. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,045
  Pëlqimet:
  839
  Pikë nga trofetë:
  243

Shpërndaje faqen

Loading...