1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Screaming Frog SEO Spider Free

Tema tek 'SEO dhe Zhvillim trafiku' e hapur nga p3n7357, 22 Tetor 2018.

 1. p3n7357

  p3n7357 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  437
  Pëlqimet:
  110
  Pikë nga trofetë:
  53
  kam nje license key per seo spider nga screaming frog
  licensa e vlefshme deri ne shkurt 2019
  nqs i duhet ndonjerit

  Fatima Bumsba : 8F604F07A6-1550977592-A499C546BF
   
  NANO dhe Poshnjari pëlqejnë postimin.
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,342
  Pëlqimet:
  788
  Pikë nga trofetë:
  343
  Me duhet mua por mos e lërë publike
   
 3. p3n7357

  p3n7357 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  437
  Pëlqimet:
  110
  Pikë nga trofetë:
  53
  po as une nuk ekam personale e gjeta diku tjeter
   

Shpërndaje faqen

Loading...