1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

savedroid ICO

Tema tek 'Depo' e hapur nga FenTonaIX, 28 Janar 2018.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. FenTonaIX

  FenTonaIX Anëtar Aktiv

  Postimet:
  104
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  28
  Last edited by a moderator: 28 Janar 2018
 2. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,395
  Pëlqimet:
  1,034
  Pikë nga trofetë:
  358
  Qeke keputur me kete pershkrimin.
   
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...