1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Sapo investova 11k euro ne mining paisje

Tema tek 'Ethereum' e hapur nga phoenix, 23 Gusht 2017.

1. FenTonaIX

FenTonaIX Anëtar Aktiv

Postimet:
    122
    Pëlqimet:
    8
    Pikë nga trofetë:
    28
  2. lojrafati

lojrafati Anëtar Aktiv

Postimet:
    230
    Pëlqimet:
    65
    Pikë nga trofetë:
    38
    Urime dhe suksese!

phoenix pëlqen postimin.
  3. Robert123456

Robert123456 Anëtar

Postimet:
    24
    Pëlqimet:
    1
    Pikë nga trofetë:
    3
    A ia ka vlejt qe i pate investu kto, edhe a eshte mire edhe tash me invesu ne dicka te ngjajshme?

4. phoenix

phoenix Anëtar Legjendë

Postimet:
    2,637
    Pëlqimet:
    704
    Pikë nga trofetë:
    243
    Po ja ka vlejt shum pasi investimin moti koh e kam nxjerr, poashtu tash kam 100 oferta me i shit 10k euro. Ne riga nuk humb pasi jan kompjutera super t shpejt , i blejn edhe per gaming.

5. Bushido King

Bushido King Anëtar i Njohur

Postimet:
    548
    Pëlqimet:
    177
    Pikë nga trofetë:
    63
    Si po jane crypto-t ne Bull Run po ju bjen ne mene e po ju del gjumi shumices ,bash kur nuk eshte koha :D ,ja vlene por me shume ne Gpu 6 dhe 8gb , por mining ne te ardhmen nuk ka shume ardhmeri pasi cdo here coinsat jane duke kalu ne staking e forma tjera te konfirmimeve, por me GPU sje ne humbje se perdoret edhe ne jeten reale ndersa Antminerat nuk duhet perkrahur dhe jane investim i rrezikshem ,plus e demtojne decentralizimin.

CHAPPI777 pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...