1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Sapo investova 11k euro ne mining paisje

Tema tek 'Ethereum' e hapur nga phoenix, 23 Gusht 2017.

 1. FenTonaIX

  FenTonaIX Anëtar Aktiv

  Postimet:
  122
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  28
 2. lojrafati

  lojrafati Anëtar Aktiv

  Postimet:
  230
  Pëlqimet:
  65
  Pikë nga trofetë:
  38
  Urime dhe suksese!
   
  phoenix pëlqen postimin.
 3. Robert123456

  Robert123456 Anëtar

  Postimet:
  24
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  A ia ka vlejt qe i pate investu kto, edhe a eshte mire edhe tash me invesu ne dicka te ngjajshme?
   
 4. phoenix

  phoenix Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,637
  Pëlqimet:
  704
  Pikë nga trofetë:
  243
  Po ja ka vlejt shum pasi investimin moti koh e kam nxjerr, poashtu tash kam 100 oferta me i shit 10k euro. Ne riga nuk humb pasi jan kompjutera super t shpejt , i blejn edhe per gaming.
   
 5. Bushido King

  Bushido King Anëtar i Njohur

  Postimet:
  548
  Pëlqimet:
  177
  Pikë nga trofetë:
  63
  Si po jane crypto-t ne Bull Run po ju bjen ne mene e po ju del gjumi shumices ,bash kur nuk eshte koha :D ,ja vlene por me shume ne Gpu 6 dhe 8gb , por mining ne te ardhmen nuk ka shume ardhmeri pasi cdo here coinsat jane duke kalu ne staking e forma tjera te konfirmimeve, por me GPU sje ne humbje se perdoret edhe ne jeten reale ndersa Antminerat nuk duhet perkrahur dhe jane investim i rrezikshem ,plus e demtojne decentralizimin.
   
  CHAPPI777 pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...