1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Sapo bleva 15 ETH. Sa mendoni se do te jete cmimi ne fund te vitit ?

Tema tek 'Ethereum' e hapur nga iamDardan, 6 Shtator 2018.

 1. iamDardan

  iamDardan Anëtar

  Postimet:
  26
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  3
  eth ka qen gjithmon nje nga monedhat e mia te preferuare. pO e mbaj per me sum se nje vit dhe sapo bleva 15 te tjera per ti shtuar ne portofollin tim.Si mendoni ?
   
  wolf_mc12 pëlqen postimin.
 2. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,067
  Pëlqimet:
  298
  Pikë nga trofetë:
  153
  SHpresoj ti kesh dhe mos ti kesh shit haahah
   
  reflect1 pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...