1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

SandBox - Sherbime Facebook, Instagram, YouTube, etj me cmime te arsyeshe!

Tema tek 'Faqet Shqiptare' e hapur nga Gevio, 10 Tetor 2018.

 1. Gevio

  Gevio Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,081
  Pëlqimet:
  249
  Pikë nga trofetë:
  93
  Pershendetje,

  https://panel.sandbox.al është vendi ku ju mund të porosisni një sërë shërbimesh, duke filluar nga:
  • Instagram Followers
  • Instagram Likes
  • YouTube Views
  • YouTube Likes
  • YouTube Subscribers
  • Website Traffic
  Të gjitha këto shërbime ofrohen me çmime shumë të arsyeshme, si për shembull 1K views ne videon tuaj të YouTube momentalisht kushton $0.67. Shërbimet janë të cilësisë dhe sigurisë së lartë që ju të mos keni probleme.

  Rregjistrimi në platformë është momentalisht i mbyllur, por nësë dëshironi që të krijoni llogari dhe të filloni të punoni me ne, mund të na kontaktoni këtu në ITSHQIP ose në WhatsApp tek +355674825563.

  Ne ofrojmë çmimet më të mira për cilësinë e shërbimeve. Jemi shërbimi i tillë i parë në Shqipëri dhe po punojmë fortë që të sjellim tek ju shërbimet dhe cilësinë më të mirë.

  Nësë dëshironi të krijoni llogari me ne, ose nësë keni më shumë pyetje na kontaktoni në WhatsApp e mësipërm.

  Për çdo pyetje ose paqartësi na shkruani më poshtë :D
   
  Klaudioo, enneaa, ﴾.﴿ dhe 1 anëtarë tjetër pëlqejnë postimin.
 2. Selim Baruti

  Selim Baruti Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,372
  Pëlqimet:
  254
  Pikë nga trofetë:
  128
  Urime per projektin dhe inshallah ka sa me shume sukses. Do te ishte mir qe ta ofroje falas sherbimin per 2 ose 3 anetar te forumit per ta testuar.

  Ndersa si keshill do te jepja qe ate background tek rrjetet sociale ta ndryshoje dhe te vendosje dicka me ndryshe, keshtu do te duket dhe teksti pa patur nevoje qe ti vendosesh background te verdhe sepse nuk duket serioze.
   
  Poshnjari pëlqen postimin.
 3. Gevio

  Gevio Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,081
  Pëlqimet:
  249
  Pikë nga trofetë:
  93
  Faleminderit per keshillat, do perpiqem ti rregulloj

  Per userat do ofrojme $1 per te testuar 1 sherbim qe duan, keshtu qe kush do ta provoje te me kontaktoje ne WP ose ketu ne Inbox :D
   
 4. KastriotKoti

  KastriotKoti Anëtar Aktiv

  Postimet:
  466
  Pëlqimet:
  64
  Pikë nga trofetë:
  38
  Kto followers jan real vlla?
   
 5. Gevio

  Gevio Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,081
  Pëlqimet:
  249
  Pikë nga trofetë:
  93
  Jo, por mund te atuomatizosh gjithcka. Kemi sistem qe sapo hidhet nje postim i ri te vijne LIKE automatikisht dhe cdo gje duket reale. Mund te besh abonim per 1 jave ose 1 muaj qe cdo postim qe hedh te marri LIKE automatikisht.

  Cdo gje eshte e punuar me BOTS, do te thote qe nuk jane reale por sherbejne per te shtuar numrin per besueshmeri.
   
 6. Klaudioo

  Klaudioo Anëtar Fillestar

  Postimet:
  77
  Pëlqimet:
  26
  Pikë nga trofetë:
  18
  Vetem keto sherbime keni apo ka dhe te tjera vlla ?
   
 7. Gevio

  Gevio Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,081
  Pëlqimet:
  249
  Pikë nga trofetë:
  93
  Cfare kerkon ti pershembull?
   
 8. boni

  boni Anëtar Aktiv

  Postimet:
  128
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  18
  ne instagram a sherben kjo po e pate privat ? the sa like mund te marresh ne nji foto po thojm
   
 9. Gevio

  Gevio Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,081
  Pëlqimet:
  249
  Pikë nga trofetë:
  93
  Jo, duhet lene publik gjate kohes qe do marresh sherbimet. Per pjesen e pelqimeve i kemi me cmime shume te arsyeshme. Me dergo PM te komunikojme me tej :D
   

Shpërndaje faqen

Loading...