1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

San Andreas Multiplayer - DayZ

Tema tek 'Gaming Trailers' e hapur nga Hekuran, 28 Shtator 2017.

 1. Hekuran

  Hekuran Anëtar Fillestar

  Postimet:
  79
  Pëlqimet:
  23
  Pikë nga trofetë:
  8
 2. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  601
  Pëlqimet:
  205
  Pikë nga trofetë:
  73
  nice mod:)
   
 3. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  601
  Pëlqimet:
  205
  Pikë nga trofetë:
  73
  vete e ke bere
   
 4. Hekuran

  Hekuran Anëtar Fillestar

  Postimet:
  79
  Pëlqimet:
  23
  Pikë nga trofetë:
  8
  Pjeserisht po, jom Co-Owner me ni amerikan.
   
  Alkeo pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...