1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Diskutim Samsung Tv Smart (UE46D6510WSXZG)

Tema tek 'Telefona të mençur dhe Tabletë PC' e hapur nga igliramaj, 5 Nëntor 2018.

 1. igliramaj

  igliramaj Anëtar Fillestar

  Postimet:
  80
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pershendetje Anetare!
  Kam nje problem me kte Smart Tv Samsung dhe llojin e kam shkruajtur me siper .
  problemi qendron qe tv lidhet me internetin e mer dhe auto dhe manual me sukses .
  Sapo hyn google vtm klikim e pare e mer pst psh per te hyre n youtube thot problem server not found ?
  Ju lutem ndonje ide ?
  Kam update systemin dhe reset defaults!
   
 2. albani99

  albani99 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  391
  Pëlqimet:
  73
  Pikë nga trofetë:
  53
  Shoq "Samsung Smart TV says Youtube will no longer be availabe fron 30Th June."
   
  igliramaj pëlqen postimin.
 3. igliramaj

  igliramaj Anëtar Fillestar

  Postimet:
  80
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  18
  Po e kptva por as diku tjtr nk hyn ja fo ta shikoj dhe nje her ! Faleminderit
   
 4. clusterphys

  clusterphys Anëtar i Njohur

  Postimet:
  880
  Pëlqimet:
  275
  Pikë nga trofetë:
  93
  Si thua samsung smart spunon youtube apo cfare se nuk e kuptova
   
 5. igliramaj

  igliramaj Anëtar Fillestar

  Postimet:
  80
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  18
  Jo vtm youtube por sa hap google kerkimin e pare me pas thot "server not found" sikur nk eshte e lidhur me internet nderkohe network eshte ok connect si me Rj45 lan dhe me wifi. !!!
   
 6. clusterphys

  clusterphys Anëtar i Njohur

  Postimet:
  880
  Pëlqimet:
  275
  Pikë nga trofetë:
  93
  Une samsung smart tv. Futem tek browseri dhe hapet cdo gje.
   
 7. igliramaj

  igliramaj Anëtar Fillestar

  Postimet:
  80
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  18
  nje lloj e ke ? si ky model qe kam postuar une ?
   

Shpërndaje faqen

Loading...