1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Samsung S8 bypass account

Tema tek 'Telefona të mençur dhe Tabletë PC' e hapur nga Rafet Maxhuni, 31 Korrik 2019.

 1. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar Aktiv

  Postimet:
  436
  Pëlqimet:
  33
  Pikë nga trofetë:
  28
  E kam shkarku file te kombinum po hi si ne yotube po ja baj ama kur po ja baj firmeware 9.0 apet po ma lyp email a kish pas mundesi nese ka njohuri dikush mem tregu qa duhet me ba ?
   
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,300
  Pëlqimet:
  363
  Pikë nga trofetë:
  138
  Shiko mos te ndihmon kjo

   
 3. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar Aktiv

  Postimet:
  436
  Pëlqimet:
  33
  Pikë nga trofetë:
  28
  Flm e kam kry se e kisha pas gabu file te csc file
   

Shpërndaje faqen

Loading...