1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Samsung note 5 ekrani

Tema tek 'Android' e hapur nga Bb., 17 Janar 2017.

 1. Bb.

  Bb. Anëtar Fillestar

  Postimet:
  65
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  8
  Pershendetje e kam 1 samsung note 5, u kon tu u mbush telefoni dhe kur u mbush e morra pas 2-3 minut perdorimi filloj qe ta merr ngjyren si t'kuqe...po ke ora von dhe nuk e perdora me at nat t'nesrit kur e morra telefonin komplet ekrani zi :S kesh e qova n'mobilshopa se as 1 muj nuk i ka qe i kom marr po than qe prej rrymes...po tash problemi im eshte qe nuk jam tu mujt me gjet kerka ekran per note 5, qofse kishit mujt mem ndihmu se ku mundem me gjet faleminderit se edhe nshkup kom lyp e ntiran nuk kom mujt me gjet.


  Faleminderit
   

Shpërndaje faqen

Loading...