1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Samsung ML Series

Tema tek 'Kartela Grafike // Monitorë // Skenerë // Printerë' e hapur nga uniku, 14 Dhjetor 2016.

 1. uniku

  uniku Anëtar Aktiv

  Postimet:
  433
  Pëlqimet:
  15
  Pikë nga trofetë:
  28
  Pershendetje!
  Printeri Samsung ml 1520 ka probleme me fletet, ne momentin e printimit mere nga dy flete njeheresh dhe i prish, Dhe ne momentin kur vendose vetem nje flete vonohet shume gjate printimit.
  Eshte model i vjeter :D
   
 2. uniku

  uniku Anëtar Aktiv

  Postimet:
  433
  Pëlqimet:
  15
  Pikë nga trofetë:
  28
  Pershendetje!
  Nuk po hape teme te re pasi eshte e njejta teme vetem se problemi ndryshon disi.
  Ne kete raste printeri eshte samsung ml1610 dhe ne momentin e printimit i prish letrat?
  Nese ka ndonje zgjidhje e mirepres!
  Faleminderit :)
   

Shpërndaje faqen

Loading...