1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Samsung J7(2016) problem wifi

Tema tek 'Telefona të mençur dhe Tabletë PC' e hapur nga igliramaj, 25 Qershor 2018.

 1. igliramaj

  igliramaj Anëtar Fillestar

  Postimet:
  80
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  18
  Mirembrema . Doja nje ndihme nga ju kam nje samsung j7 , dhe padashur prindi e perdor mos ka shtypur hide wifi e shpise dhe nuk del dhe jam munduar ta gjej dmth te dali prp wifi por jo . kam bere reset cel dhe routerin dhe perseri tel nk e gjen . Ndonje ide ?! Ju faleminderit shume
   
 2. Lodvald

  Lodvald Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,209
  Pëlqimet:
  621
  Pikë nga trofetë:
  258
  A te dalin wifi-te e tjere ?
   
  igliramaj pëlqen postimin.
 3. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,244
  Pëlqimet:
  234
  Pikë nga trofetë:
  93
  shiko me telefona tjer nese eshte hide edhe tek tjeret eshte problemi te routeri kurse nese te tjeret bene kurse ky telefon jo bere reset telefonin ose beja tek setting apps clear chace
   
  igliramaj pëlqen postimin.
 4. igliramaj

  igliramaj Anëtar Fillestar

  Postimet:
  80
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  18
  @Lodvald po vlla dalin .
  @Albozr
  E rregullova i bera reset routerit disa here per prove dhe funksionoi mbase kishte blloku vtm samsungun se di .
  Ju falenderoj shume juve .
   

Shpërndaje faqen

Loading...