1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Samsung GTC3300k

Tema tek 'Telefona të mençur dhe Tabletë PC' e hapur nga valdrin fetoshi, 21 Dhjetor 2011.

 1. valdrin fetoshi

  valdrin fetoshi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  260
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Tung desha te ju bej nje pyetje lidhur me telefonin Samsung GTC3300K.
  Kur jam munduar te ja boj Reset All, atehere telefoni eshte fikur dhe kur kam provuar ta ndezi atehere eshte paraqitur vetem pamja GTC3300K dhe nuk ka vazhduar me tej vetem fikej dhe ndizej mirepo vetem ajo pamje.
  Nese mund te me ndihmon dikush mir nese jo prape mire.

  Kontaktoni me mua ne: [email protected]
   
 2. Albi Bytyqi

  Albi Bytyqi Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,080
  Pëlqimet:
  127
  Pikë nga trofetë:
  133
  Provo njeher kete kodin : *2767*3855#
   

Shpërndaje faqen

Loading...