1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Samsung galaxy tab 3 lite

Tema tek 'Telefona të mençur dhe Tabletë PC' e hapur nga Rafet Maxhuni, 7 Qershor 2020.

 1. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  680
  Pëlqimet:
  52
  Pikë nga trofetë:
  58
  Si muj i gjej filat e keti tipi me ba me odin update se spo muj i gjej spo i bin tipi eshte T110 Galaxy Tab 3 lite a mundet naj kush me mi gjet 4 filat e ti
   
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,302
  Pëlqimet:
  780
  Pikë nga trofetë:
  343
  Cfare update don me ba?
   
 3. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  680
  Pëlqimet:
  52
  Pikë nga trofetë:
  58
  firmeware po i du me ja ba se spo dhezet hiq veq te download mode eshte
   
 4. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,302
  Pëlqimet:
  780
  Pikë nga trofetë:
  343
  Ky eshte nje modele teper i vjeter. Mbaj mend se para 3-4 viteve jam munduar shume per te gjetur firmeware. Tashme mendoj se mund te jete akoma me e veshtire. Dhe nuk mendoj se ia vlen me te humbesh kohe me kete model.
   
 5. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  680
  Pëlqimet:
  52
  Pikë nga trofetë:
  58
  dmth ata 4 file spo mujsha me i gjete a ?
   
 6. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,302
  Pëlqimet:
  780
  Pikë nga trofetë:
  343
  Po.
   
 7. Jãşhť'Sşeriĕ

  Jãşhť'Sşeriĕ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,691
  Pëlqimet:
  530
  Pikë nga trofetë:
  208
  Poshnjari dhe miraxh pëlqejnë postimin.
 8. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  680
  Pëlqimet:
  52
  Pikë nga trofetë:
  58

Shpërndaje faqen

Loading...