1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Samsung galaxy s6 si muj me ba Develope mode

Tema tek 'Telefona të mençur dhe Tabletë PC' e hapur nga Rafet Maxhuni, 17 Dhjetor 2018.

 1. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  690
  Pëlqimet:
  53
  Pikë nga trofetë:
  58
  E kam nje samsung galaxy s6 po si ban hiq ekrani terr krejt eshte po me duhet do foto me ja nxirr nuk e ka Enable debaugt per me te dal si USB qysh muname aktivizu pa ekran hiq a ka shanc ket opcion ?
   

Shpërndaje faqen

Loading...