1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Samsung Galaxy S6 Ekrani i demtum

Tema tek 'Telefona të mençur dhe Tabletë PC' e hapur nga Rafet Maxhuni, 3 Dhjetor 2018.

 1. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  690
  Pëlqimet:
  53
  Pikë nga trofetë:
  58
  Si muj nje galaxy s6 mu ka prish ekrani e me kan met do foto si muj me ba qe ekranin me ba ne telefon ose naj software qe muj i shoh senet ne telefon a ka naj nja ?
   

Shpërndaje faqen

Loading...