1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Samsung Galaxy S6 dhe S6 Edge fillojë shitjet në SHBA

Tema tek 'Lajme nga itShqip' e hapur nga Arsim N., 10 Prill 2015.

 1. Arsim N.

  Arsim N. Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,928
  Pëlqimet:
  237
  Pikë nga trofetë:
  183
  [​IMG]

  Galaxy S6 dhe S6 Edge, telefonat më të mirë deri tani nga Samsung, kanë filluar shitjet nga transportuesit e Shteteve të Bashkuara.

  Me një xham të hollë, metal të bukur, performancë të fuqishme, ekran QuadHD dhe kamerë 16 megapiksel, Galaxy S6 dhe S6 Edge janë telefonat më të mirë me platformën Android.

  Nëse kërkoni për një S6/S6 Edge ngjyrë ari, AT&T dhe Verizon janë më të mirët, ndërsa nëse jeni i interesuar për një çmim të lirë, Sprint do të ishte zgjedhja juaj e duhur. Por, nëse kërkoni një vit abonim në Netflix, T-Mobile është i vetmi transportues që ofron pajisjen duke filluar nga 12 Prilli./itShqip/​
   

Shpërndaje faqen

Loading...