1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Samsung galaxy s10 unboxing

Tema tek 'Android' e hapur nga ad ifixit1, 1 Mars 2019.

 1. ad ifixit1

  ad ifixit1 Anëtar

  Postimet:
  23
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  3
 2. ose.al

  ose.al Anëtar Fillestar

  Postimet:
  71
  Pëlqimet:
  16
  Pikë nga trofetë:
  23
  Shume e varfer video... Ne do jemi prezent tek prezantimi zyrtar ne Tirane (live video mendojme neper social) me date 7 Mars dhe pastaj do kemi mundesine per Unboxing ku do vendosim edhe videot.

  Dyqanin ERI ku mund ta gjejm nese ka deshire per ndonje bashkepunim?
   
 3. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,901
  Pëlqimet:
  1,039
  Pikë nga trofetë:
  343
  Edhe unë i atij mendimi jamë. Madje video të këtij niveli zënë vendin kotë në youtube.
   
  ose.al pëlqen postimin.
 4. ad ifixit1

  ad ifixit1 Anëtar

  Postimet:
  23
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  3
  Ju falenderoj per komenti keni te drejt video eshte bere shum shpejt ne njo moment jo fort te deshirueshem,jam duke punuar per te lanzuar videon e cila eshte me profesionale.
   
  ose.al pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...