1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Samsung galaxy a3 2016

Tema tek 'Telefona të mençur dhe Tabletë PC' e hapur nga Rafet Maxhuni, 14 Tetor 2018.

 1. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  690
  Pëlqimet:
  53
  Pikë nga trofetë:
  58
  Pse nuk po me konektohet me sidesync 4.7 samsung galaxy a3 2016 windows 7 64 bit ?
   
 2. immortal.boy

  immortal.boy Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,732
  Pëlqimet:
  305
  Pikë nga trofetë:
  213
  Bej update sidesynic, shiko a je lidhur ne te njejtin rrjet me pc, sepse duhet i njejti rrjet .
  Perndryshe perdor kabull per te bere lidhjen me sidesynic.
   
 3. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  690
  Pëlqimet:
  53
  Pikë nga trofetë:
  58
  e kryva jo ndrro kabllen qysh dush spo lidhet me disa telefona me tjert po me disa jo ama i gjeta nje menyr tjeter edhe e hjeka account google
   

Shpërndaje faqen

Loading...