1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Samsung a50s root

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga warez0, 21 Maj 2020.

 1. warez0

  warez0 Anëtar

  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Pershendetje deshta me bo 1 pytje por shpresoj qe sosht jasht rregullave.
  Cila esht mnyra ma efikase apo ma e sigurt qe te behet root samsung galaxy a50s.
  I kom pa disa mnyra vetem me aplikacione King Root, Frama root, disa permes kompjuterit spo di cila esht ma e mir. Faleminderit!
   
 2. Jãşhť'Sşeriĕ

  Jãşhť'Sşeriĕ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,643
  Pëlqimet:
  491
  Pikë nga trofetë:
  178
  Un Kam vite qe i boj root ose I instaloj naj custom room nepermjet TWRP me bo install TWRP te duhet kompjuter ndersa kta king root etj nuk I Kam perdor naj her.
   
  warez0 pëlqen postimin.
 3. warez0

  warez0 Anëtar

  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Faleminderit per pergjije me sa mujta me e pa nje video ne youtube e spjegon kit sen.

  Nese veproj sipas ksaj video a bahet full root apo duhet edhe najsen tjeter.
   
 4. Jãşhť'Sşeriĕ

  Jãşhť'Sşeriĕ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,643
  Pëlqimet:
  491
  Pikë nga trofetë:
  178
  Ky esht instalim
  Ky esht vetem instalimi I twrp, deri tek min 3:15

  Me mbrapa esht instalimi I modve tjera Tani qe ta besh root te duhet magisk kerkoje ngoogle magiskmanager dhe shkarkoje magisk zip file beje upload nejt si aj nvideo dhe e bon upload at "disable-dm-verify....zip" file dhe instalimi e Ben njejt sic e instaloj aj at nvideo mirpo ate hapin qe e bon aj "format data" mos e perserit 2 her ose me teper sepse fshihen krejt senet ntel vetem njiher duhet me pak fjal zduhet me e bo format cdo her qe instalon dicka.

  Mbasi instalon magisk behet root zduhet gje tjeter
   

Shpërndaje faqen

Loading...