1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Samsung a50s root

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga warez0, 21 Maj 2020.

1. warez0

warez0 Anëtar

Postimet:
    2
    Pëlqimet:
    0
    Pikë nga trofetë:
    1
    Pershendetje deshta me bo 1 pytje por shpresoj qe sosht jasht rregullave.
    Cila esht mnyra ma efikase apo ma e sigurt qe te behet root samsung galaxy a50s.
    I kom pa disa mnyra vetem me aplikacione King Root, Frama root, disa permes kompjuterit spo di cila esht ma e mir. Faleminderit!

2. Jãşhť'Sşeriĕ

Jãşhť'Sşeriĕ Anëtar Legjendë

Postimet:
    1,643
    Pëlqimet:
    491
    Pikë nga trofetë:
    178
    Un Kam vite qe i boj root ose I instaloj naj custom room nepermjet TWRP me bo install TWRP te duhet kompjuter ndersa kta king root etj nuk I Kam perdor naj her.

warez0 pëlqen postimin.
  3. warez0

warez0 Anëtar

Postimet:
    2
    Pëlqimet:
    0
    Pikë nga trofetë:
    1
    Faleminderit per pergjije me sa mujta me e pa nje video ne youtube e spjegon kit sen.

Nese veproj sipas ksaj video a bahet full root apo duhet edhe najsen tjeter.

4. Jãşhť'Sşeriĕ

Jãşhť'Sşeriĕ Anëtar Legjendë

Postimet:
    1,643
    Pëlqimet:
    491
    Pikë nga trofetë:
    178
    Ky esht instalim
    Ky esht vetem instalimi I twrp, deri tek min 3:15

Me mbrapa esht instalimi I modve tjera Tani qe ta besh root te duhet magisk kerkoje ngoogle magiskmanager dhe shkarkoje magisk zip file beje upload nejt si aj nvideo dhe e bon upload at "disable-dm-verify....zip" file dhe instalimi e Ben njejt sic e instaloj aj at nvideo mirpo ate hapin qe e bon aj "format data" mos e perserit 2 her ose me teper sepse fshihen krejt senet ntel vetem njiher duhet me pak fjal zduhet me e bo format cdo her qe instalon dicka.

Mbasi instalon magisk behet root zduhet gje tjeter

Shpërndaje faqen

Loading...