1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Samsung a105f nuk starton

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Femi-pc, 28 Qershor 2020.

 1. Femi-pc

  Femi-pc Anëtar Aktiv

  Postimet:
  204
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pershendetje
  Samsung a10 po e bej flash por kur te mbaron krejt dhezet normal po kur del logo samsung ma nuk vazhdon ma shum vetem ashtu rrin
   
 2. Femi-pc

  Femi-pc Anëtar Aktiv

  Postimet:
  204
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  18
  Ani a ka zgjidhje me ja gjet firmwaren e vet, a rregullohet
   
 3. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,194
  Pëlqimet:
  733
  Pikë nga trofetë:
  343
  Mund te kesh edhe problem hardware. Gjithsesi provo te gjesh nje firmware te testuar per ate modele. E mira eshte ta gjesh nga vendi i origjinës.
   

Shpërndaje faqen

Loading...