1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Sa vlen nje plaforem e till?

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga eby, 22 Shkurt 2020.

 1. eby

  eby Anëtar Aktiv

  Postimet:
  252
  Pëlqimet:
  109
  Pikë nga trofetë:
  53
 2. Kryefaqja

  Kryefaqja Anëtar Aktiv

  Postimet:
  202
  Pëlqimet:
  37
  Pikë nga trofetë:
  28
  Ne qkuptim e thua se sa mund te vlej ?!
   
 3. eby

  eby Anëtar Aktiv

  Postimet:
  252
  Pëlqimet:
  109
  Pikë nga trofetë:
  53
  Nqs dikush e mer persiper per ta ndertuar kete platforen me te gjitha resurset.
   
 4. Kryefaqja

  Kryefaqja Anëtar Aktiv

  Postimet:
  202
  Pëlqimet:
  37
  Pikë nga trofetë:
  28
  Mendoj qe per vende te huaja sja vlen se ka me mijra keso platformash, por per ne shqiperi se di a ka diqka tille po per kosove eshte gjirafa pak a shume veq ka e perfundon nje platforme te tille
   
 5. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,302
  Pëlqimet:
  780
  Pikë nga trofetë:
  343
  Kjo mund të behet me 50-100€ me themes te gatshme dhe pluginsa. Por nese e krijon nga 0 dhe eshte dinamike mendoj mbi 1k € por pastaj duhet staf per mirembatje.
   
  @science dhe p3n7357 pëlqejnë postimin.
 6. Wukel

  Wukel Anëtar Fillestar

  Postimet:
  86
  Pëlqimet:
  26
  Pikë nga trofetë:
  33
  Neqoftese e nis nga 0 mendoj se do te duhen mbi 2k€
   
 7. p3n7357

  p3n7357 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  436
  Pëlqimet:
  109
  Pikë nga trofetë:
  53
  Diku te 1.5k € nese e ben nga fillimi
   

Shpërndaje faqen

Loading...