1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Sa vlejnë këto faqet fb?

Tema tek 'Depo' e hapur nga kujtimkrasn, 13 Prill 2021.

 1. kujtimkrasn

  kujtimkrasn Anëtar Fillestar

  Postimet:
  99
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  28
  edhe un jam antar i vjeter po pom fshihen postimet shokit.
   
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,933
  Pëlqimet:
  1,044
  Pikë nga trofetë:
  343
  Postimet te jane fshire kur jane kunder rregullores ashtu si eshte edhe kjo nderhyrje ketu.
   

Shpërndaje faqen

Loading...