1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Sa vizita duhen per aprovim ne Instant Articles?

Tema tek 'Biseda të Lira' e hapur nga Berat Ukshini, 8 Qershor 2020.

 1. Berat Ukshini

  Berat Ukshini Anëtar

  Postimet:
  3
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Pershendetje,
  dita dites po shkon llug me ket facebook veq rregulla nen hije edhe te reja.
  Dashta me dit sa vizita duhen per me marr aprovim ne Instant Articles?
  Do po thojne 10k, do 20k do 5k ...
  10k i kom bo te ni domain po apet spe pranon domainin aty hiq.
   
 2. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,869
  Pëlqimet:
  254
  Pikë nga trofetë:
  103
 3. NANO

  NANO Anëtar Aktiv

  Postimet:
  457
  Pëlqimet:
  164
  Pikë nga trofetë:
  53
  Muj me thane qe deri n’20.000 i kom bo te ni domain edhe hala m ka nejt low readership, kshtu qe munet me kan qysh ka thane antari @DailyTeCh , ma shume nuk e kam provu !
   

Shpërndaje faqen

Loading...