1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Sa pare ne dit mund ti krijoj ky rig

Tema tek 'Ethereum' e hapur nga insingi, 3 Gusht 2017.

 1. insingi

  insingi Anëtar

  Postimet:
  47
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  18
  djema jom i interesum me investu ne etherum njo 10k euro nese kish oas mundsi mem tregu dikush se sa pare ne dit mund me kriju kjo rig edhe a ja kish vlejt me investu 10k a jo njo 3-4 riga mi ble flm per mirkuptim
  [​IMG]
  upload picture
   
 2. minitar

  minitar Anëtar Aktiv

  Postimet:
  287
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  28
  Nuk e di sakt sa mund te fitosh por dita dites eshte me shtir me fitu kurse me kto performanca duhet diku rreth 8 muj ti nxjerresh paret tua .
   
 3. beharluu

  beharluu Anëtar i Njohur

  Postimet:
  659
  Pëlqimet:
  198
  Pikë nga trofetë:
  88
  nje rig me 370hs ose 380hs dikun rreth 320$ ne muaj mirpo gjdo muaj veshtirsia rritet me qmim aktual qe eshte duke prodhuar eshte 320$ mirpo ne ditet ne vijim. nese etherumi rritet ateher i bie qe do dalesh fitim
  kogja mir
   
 4. GameOver

  GameOver Anëtar i Njohur

  Postimet:
  575
  Pëlqimet:
  221
  Pikë nga trofetë:
  73
  insingi dhe Mike pëlqejnë postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...