1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Problem i Zgjidhur Sa mund ta shes këtë Faqe në Instagram?

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga miraxh, 17 Nëntor 2019.

 1. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  541
  Pëlqimet:
  103
  Pikë nga trofetë:
  63
 2. Best Answer:
  Post #10 by RexhepS, 18 Nëntor 2019
 3. Aleks.007

  Aleks.007 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  70
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  18
 4. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  541
  Pëlqimet:
  103
  Pikë nga trofetë:
  63
  ??
   
 5. eby

  eby Anëtar Aktiv

  Postimet:
  252
  Pëlqimet:
  109
  Pikë nga trofetë:
  53
  Eshte e pa vlere . Aq Followers sa ka faqa behen me 30 min. Me shume ke Following se sa Followers.
   
  miraxh pëlqen postimin.
 6. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  541
  Pëlqimet:
  103
  Pikë nga trofetë:
  63
  Ke te drejte, por nuk eshte pergjigje e sakte mendoj.
   
 7. ramioramio

  ramioramio Anëtar

  Postimet:
  30
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  23
  Nuk ka vlere, me mir tja falesh dikuj per qef se sa te diskutosh 5mij leksha
   
  miraxh pëlqen postimin.
 8. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  541
  Pëlqimet:
  103
  Pikë nga trofetë:
  63
  ahaa po qe per aq sja vlenka dmth.. me mir po e rrisim... Flm :)
   
 9. ramioramio

  ramioramio Anëtar

  Postimet:
  30
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  23
  Rrite 20-30k se i shkon vlera +200 euro
   
  miraxh pëlqen postimin.
 10. eduart elezaj

  eduart elezaj Anëtar Fillestar

  Postimet:
  76
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  18
  Si mund te rrisesh followers ne instagram?noj menyre ka ?
   
  Last edited by a moderator: 21 Nëntor 2019
 11. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,389
  Pëlqimet:
  392
  Pikë nga trofetë:
  138
  Best Answer
  po gjej faqe tjera me niche si tenden dhe hinju te liket e tyre dhe bonju follow fansave tyre shumica ta kthejn vetem tkesh nje profil tek kompletuar dhe postime unike pastaj kohe pas kohe i hek following kta ju bon tjerve e qyshtu deri sa te rritesh si faqe dhe mansnej vin vet followers nbaz te hashtags dhe te postimeve qe bon
   
  Last edited by a moderator: 21 Nëntor 2019
  miraxh pëlqen postimin.
 12. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,317
  Pëlqimet:
  783
  Pikë nga trofetë:
  343
  Hajde zgjidhje hajde! Po ku të shkoi mendja?!
  Po mirë mo atyre që u bene following kaq budallenje qenkan? Po nuk janë si puna juaj?
   
 13. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,389
  Pëlqimet:
  392
  Pikë nga trofetë:
  138
  Tkom vrejt nshum poste qe shitesh i menqur dhe te pergzoj per ate pune po dal direkt ntem
  Nese niche jote osht nlidhje me qen te races pastor po e mar shembull dhe ti gjen nje faqe me niche te njejt
  ata qka ja bojn like atine nuk jan bota e as si puna jeme qe e ki cek po jon njerz qe e pelqejn ate race te qenit
  dhe nese ti ja bon follow dikujt qe e pelqen ose osht marakli per qen pastor dhe faqja jote osht po me te njejten
  tem gjasat qe aj me ta kthy followin ose me ti pelqy postimet jon shume te medha spo thom qe o menyra e vetme
  po osht menyra qe mu mka funksionu se nuk komentoj ktu sene qka nuk i provoj vet te pershendes.
   
  wolf_mc12 dhe miraxh pëlqejnë postimin.
 14. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,389
  Pëlqimet:
  392
  Pikë nga trofetë:
  138
  se di ku e ki fjalen per ket koment vetem nese je aj antari me larte me 2 acc?
   

Shpërndaje faqen

Loading...