1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Diskutim Sa mendoni se vlen uebi im [serialeshqip.tv - €2700-3000 muaji fitimi]

Tema tek 'Faqet Shqiptare' e hapur nga Seriale Shqip TV, 7 Maj 2020.

 1. tupac.al

  tupac.al Anëtar Aktiv

  Postimet:
  289
  Pëlqimet:
  285
  Pikë nga trofetë:
  73
  Nuk ishte replike me kriju debat. Mos e keqkupto se nga ktu e shoh sa eksperience ke. :)
   
  Aureli AK pëlqen postimin.
 2. Jãşhť'Sşeriĕ

  Jãşhť'Sşeriĕ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,692
  Pëlqimet:
  530
  Pikë nga trofetë:
  208
  okej
   
 3. bekim98

  bekim98 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  68
  Pëlqimet:
  21
  Pikë nga trofetë:
  8
  Mi pas ti 2700 deri 3000 fitim jo qe se kishe shit kta po 24h kishe nejt tuj punu en ta, mi nxerr 3k prej interneti mujore te na shqipni kosov osht arritje kogja e madhe. Ti ose je tuj rrejt per fitimet ose ka problem diqka tjeter. Jom i sigurt qe asnjo prej neve ktu skishim hek dor prej ni faqe me qito fitime
   
  bthaci dhe Poshnjari pëlqejnë postimin.
 4. Xhimi Prishtine

  Xhimi Prishtine Anëtar Fillestar

  Postimet:
  95
  Pëlqimet:
  29
  Pikë nga trofetë:
  28
  2700 EURO fitim thot ky shoku interesante, ti rankon ne vendin 171 ne AL, dhe 99k ne botror, qe do te thote ske shanse ti nxjerresh as 600-700$ ksaj faqes, une kisha vendin 68 ne AL, 70k botror, dhe as 1k ne muaj nuk arrita, + si web e ke rremuj fare.. gjithsesi shpresoj ta sheses.
   
 5. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  992
  Pëlqimet:
  691
  Pikë nga trofetë:
  173
  Para 1 ose 2 viti me duket e ke pas ne shitje kete faqen per 300euro ? Dhe atehere tkam thene vazhdo pune se do kesh fitime te mdhaja , dhe sot po e shof qe ashtu t paska dal kshtu qe m detyrohesh nje kafe haha , un te uroj sa me shum suksese mos i ndegjo se qka po flasin ktu kta forumista , dhe mos i shperndaj nje here tjeter as fitimet dhe asgjo tjeter , puno dhe fito lek mos i trego kujt vllai , mos gabo ta shesesh nese i fiton 2-3k ne muaj.

  Qdo te mire
   
  G4SHI dhe Alkeo pëlqejnë postimin.
 6. Alkeo

  Alkeo Anëtar i Njohur

  Postimet:
  684
  Pëlqimet:
  242
  Pikë nga trofetë:
  73
  edhe forumi paska rank 398 :(
   
 7. Aleks.007

  Aleks.007 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  70
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  18
  Nuk ka cfare te shitet sepse eshte mbyllur
   
 8. LEO33

  LEO33 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  59
  Pëlqimet:
  40
  Pikë nga trofetë:
  43
  Nuk është e mbyllur, por e bllokuar në Shqipëri. Hiq DNS-në e ISP-së nga pajisja ose router-i, vej DNS tjetër.
   
 9. bthaci

  bthaci Anëtar Aktiv

  Postimet:
  230
  Pëlqimet:
  33
  Pikë nga trofetë:
  28
  Puno dhe fito vtm vet thot ai, mos trego gjo. Nuk ka naj gjo me i tregu tjerve si fitohet lek online. Se sesht se do beheni milionera ju. Prandaj nuk perparojm ne ,, se se ndihmojm njeri-tjetrin.
   
  miraxh pëlqen postimin.
 10. @Alvi

  @Alvi Anëtar i Njohur

  Postimet:
  658
  Pëlqimet:
  172
  Pikë nga trofetë:
  88
  Lexoje mire postimin e @DardanDaci , perpunoje me tru edhe kuptoje ca ka dasht me then, pstj bej reply. Klm
   
  Alkeo pëlqen postimin.
 11. eby

  eby Anëtar Aktiv

  Postimet:
  252
  Pëlqimet:
  109
  Pikë nga trofetë:
  53
  Nqs ke 2700-3000€ fitim ne muaj, nuk gjej asnje arsye per ta shitur. 3k muaj × 12 muaj = 36k € ne vit. Nuk besoj se do akomulosh ne vite kaq lek nqs je ne nje pune me rroge. Prandaj shikoje si nje biznes real. Nqs ke qene i aft ta coje kete faqe me fitime 3k€ ne muaj, mund t'ia dalesh me aftesi ta cosh ne 6k ne muaj. Prandaj te inkirajoj qe t'ia nisesh qe tani per te bere 6k€ ne muaj :D
   
  miraxh pëlqen postimin.
 12. bthaci

  bthaci Anëtar Aktiv

  Postimet:
  230
  Pëlqimet:
  33
  Pikë nga trofetë:
  28
  Mfal alvi, ka qen nje keqkuptim i imi
   
  miraxh pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...