1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Sa lek kushton kjo Fanpage ?

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga agonn1, 11 Shtator 2019.

 1. agonn1

  agonn1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  378
  Pëlqimet:
  34
  Pikë nga trofetë:
  38
  pershendetje ,
  Kam nje pyetje dhe nje lloj diskutimi !
  Sa kushton kjo Fanpage ?
  Cili do ishte çmimi real ?
  Kam hap kete fanpage para 2 mujve dhe ka dhez mire !
  Fanpage i ka 40,200 Like !
  Dhe rritet cdo dit 200-500 like!

  Shiko insights:
  [​IMG]
   
 2. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,822
  Pëlqimet:
  196
  Pikë nga trofetë:
  93
  Linkun nese bon me pa qfar teme ,
  me dhez paska dhez brutal
   
 3. Aleks.007

  Aleks.007 Anëtar

  Postimet:
  33
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  8
  Duhet me pa fanpagen
  Nese mundesh linkun
   
 4. agonn1

  agonn1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  378
  Pëlqimet:
  34
  Pikë nga trofetë:
  38

Shpërndaje faqen

Loading...