1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Sa kushton nji faqe fb

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Aureli AK, 17 Janar 2019.

 1. Aureli AK

  Aureli AK Anëtar Aktiv

  Postimet:
  242
  Pëlqimet:
  54
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pershendetje kam nje faqe fb me 12k dhe dua te di se sa kushton. Faqja nuk ka aktivitet dhe i ka fansat me shum shqiptar.
   
 2. ose.al

  ose.al Anëtar Fillestar

  Postimet:
  71
  Pëlqimet:
  16
  Pikë nga trofetë:
  23
  Faqja po spati aktivitet vlen 0€. Nese nis linkun mund te shikojme statistikat e vendodhjes, etj dhe pastaj del vet cmimi ;)
   
 3. Aureli AK

  Aureli AK Anëtar Aktiv

  Postimet:
  242
  Pëlqimet:
  54
  Pikë nga trofetë:
  38
  Nese ska vler ce do linkun gjithsesi un kam par shum veta qe kerkojnfaqe dhe pa aktivitet ne forum dhe po pyes per ata qe kan info.
   
 4. ose.al

  ose.al Anëtar Fillestar

  Postimet:
  71
  Pëlqimet:
  16
  Pikë nga trofetë:
  23
  Ke te drejte ;). Te tregosh linkun gjithsesi sheh nese vendodhja eshte ne Shqiperi. Nuk eshte krim dhe as ta vjedh njeri ;)
   
 5. Albozr

  Albozr Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,274
  Pëlqimet:
  247
  Pikë nga trofetë:
  93
  Une kom kerku pa aktivitet ae deshiron arsyen, Arsye eshte sepse un dua 10k like dhe aplikoj per adbreak dhe beje share videot ne te madhen kshty shumica i marrin edhe pa aktivitet, por eshte edhe puna tjeter kan faqe 40k aktive bejn merge me faqe jo aktive dhe shesin me shtrejt kto gjera i bejne dmth edhe ajo pa aktiv ka vleren e vet por jo si aktiv si pa aktiv
   
  Aureli AK pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...