1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje SA ESHTE NR DITOR I VIZITOREVE NE WEBSITEN TUAJ?

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga NeC, 6 Nëntor 2016.

 1. NeC

  NeC Anëtar

  Postimet:
  49
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  8
  Pershendetje..jam i intersesuar te di se sa eshte nr i vizitoreve ne websitin tuaj..kam degjuar qe disa kane njr nr te konsiderueshem?
   

Shpërndaje faqen

Loading...