1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Sa eshte e sigurt dhe fitimet e saje

Tema tek 'Video Mësime' e hapur nga kastiot, 30 Prill 2019.

 1. kastiot

  kastiot Anëtar Aktiv

  Postimet:
  102
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  28
  -Pershendetje:
  Kur behet fjala per fitime dhe une desha tju bej nje pyejte rreth presearch por puna eshte me tokena dhe pastaj me punen qe bene dhe me kushtet duhen te kthene ne para por a eshte e sigurt dhe a e ka provuar dikush kete...


  Falimderit shpresoj te jem i qart...
   
 2. Elion1

  Elion1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  244
  Pëlqimet:
  40
  Pikë nga trofetë:
  38
  Po esht e sigurt, une e perdori ket platform.
   
 3. Limmy89

  Limmy89 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  171
  Pëlqimet:
  29
  Pikë nga trofetë:
  38
  shoki sa eshte limit psh qe mundesh mi terher apo patjeter duhesh mi ba 1000
   
 4. Elion1

  Elion1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  244
  Pëlqimet:
  40
  Pikë nga trofetë:
  38
  Minimumi esht 1.000 Token.
   

Shpërndaje faqen

Loading...