1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Sa duhet ta kesh mesataren per me u fut ne shkolle profesionale per shkenca kompjuterike

Tema tek 'IT Kualifikime' e hapur nga MaksIm1233, 21 Janar 2018.

 1. MaksIm1233

  MaksIm1233 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  50
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  8
  Kam deshire t e futem tek Harry Fultz per te vazhduar shkencat kompjuterike pa pasur nevojen e gjimnazit sa duhet te jete mesatarja?
   
 2. d4rkgh0st

  d4rkgh0st Anëtar

  Postimet:
  8
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  3
  Sikur Harry Fultz-i esht privat qe do te thot edhe me mesatare 6 futesh mduket
   
  MaksIm1233 pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...